Sujunkite vamzdžius greitai, paprastai ir patikimai! Sakot, taip nebūna? Mes sakom, kad būna! Importuojame populiariausius cinkuoto kalaus ketaus fitingius, kuriems sumontuoti užteks tik šešiakampio rakto. Įgyvendinkite savo svajonių projektus lengvai!

Mūsų nuolatiniai klientai – žemės ūkio bendrovės, įmonės baldų pramonės, reklamos, statybų, energetikos, pramogų ir kitose srityse. Jei jums reikalingi mūsų importuojami gaminiai dideliais kiekiais – kreipkitės ir sutarsime abiems pusėms palankiausias sąlygas.

Bendradarbiavimo sąlygos ir kainos yra derinamos individualiai pagal užsakymo kiekį ir kitus parametrus. Įprastai bendradarbiaujame su klientais, užsakančiais produktų už 400 Eur ir daugiau, tačiau kiekvienas atvejis yra aptariamas individualiai ir surandamas lankstus sprendimas!

Domina Jus užveržiami cinkuoti, nerūdijančio plieno fitingiai vamzdžių konstrukcijoms ar kirstas-temptas tinklas?

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus – tel. 8687 30839; info@fitingis.lt

 

 Kalaus ketaus, užveržiamų fitingių platus panaudojimas - nuo pakabos iki ...