UAB "Evelsa" vamzdžių jungčių ir kitų produktų importuotojas

 

Įmonė UAB „Evelsa“ buvo įkurta 1993 m. Esame kalaus ketaus, suveržiamų cinkuotų fitingių vamzdžių konstrukcijoms montuoti ir kitų produktų importuotojas iš Ispanijos, Didžiosios Britanijos ir kitų Europos šalių.

UAB "Evelsa" eksportuojami fitingiai iš kitų fitingių gamintojų išsiskiria kokybe - estetine išvaizda ir teisinga geometrija.

Per ilgus veiklos metus sukaupėme didelę darbo su įvairiausiais užsakovais patirtį, esame lankstūs ir atsižvelgiame į kliento pageidavimus bei stengiamės pasiūlyti geriausius sprendimus. Daugiausia dėmesio skiriame gaminių kokybei ir saugumui bei sklandžiam bendravimui su užsakovu. Užsakymus vykdome laiku ir laikomės duoto žodžio, todėl džiaugiamės teigiamais klientų atsiliepimais ir ilgamečių partnerių pasitikėjimu.

Populiariausi mūsų importuojami gaminiai yra sandėliuojami Lietuvoje, kad reikiamos prekės jus pasiektų kuo greičiau. Rečiau užsakomos dalys yra tiekėjo sandėliuose ir užsakovą Lietuvoje pasiekia per 10-12 dienų nuo užsakymo. Jei turite klausimų dėl jus dominančių produktų – kreipkitės „Kontaktų“ skiltyje nurodytu telefonu ar e. paštu!