UAB "Evelsa" vamzdžių jungčių ir kitų produktų importuotojas

 

Įmonė UAB „Evelsa“ buvo įkurta 1993 m. Esame nerūdijančio plieno ir kalaus ketaus cinkuotų užveržiamų fitingių vamzdžių konstrukcijoms montuoti ir kitų produktų importuotojas iš Ispanijos, Didžiosios Britanijos ir kitų Europos šalių.

UAB "Evelsa" importuojami fitingiai iš kitų fitingių gamintojų išsiskiria kokybe - tvirtumu, estetine išvaizda ir teisinga fitingių geometrija. Taip pat dideliu fitingių asortimentu - 5 skirtingi dydžiai ir apie 250 įvairių fitingių pasirinkimų.

Mes siūlome sprendimus, kaip pagerinti vamzdžių konstrukcijų montavimo darbus, padaryti juos greitesnius ir efektyvesnius.

Populiariausi mūsų importuojami gaminiai yra sandėliuojami Lietuvoje, kad reikiamos prekės jus pasiektų kuo greičiau. Rečiau užsakomos prekės yra tiekėjo sandėliuose ir užsakovą Lietuvoje pasiekia per 10-12 dienų nuo užsakymo.

2022 vasario mėnesį pradėta e-prekyba Latvijoje - www.fitingi.lv

Kreipkitės ir mes mielai Jus konsultuosime, padėsime išsirinkti, optimaliai suplanuoti medžiagas, jų kiekius, įvertinti sąmatą, aptarsime montavimo galimybes ir kitus klausimus – tel. 8687 30839; info@fitingis.lt